Adria Mobil

 

Úvodem

Vítejte na stránkách výhradního prodejce karavanů Adria a obytných vozů Sun Living pro Českou a Slovenskou republiku !

Naše společnost je autorizovaný prodejce a servis karavanů i obytných aut výrobce Adria Mobil od roku 2013. Na Slovensku jsme získali výhradní zastoupení od roku 2016 pro celou produktovou řadu. Jsme přímo napojeni na továrnu ve Slovinsku, kde absolvujeme pravidelná prodejní i technická školení.

O naší společnosti

Na trhu působíme od roku 2001 v oblasti služeb výpočetní techniky, auto-elektro servisu a vývoje telemetrického hardware a software. Mezi naše činnosti patří také reklamní výroba a elektromechanické zámečnictví. Naše skupina MICOM CS se 76 stálými zaměstnanci je tak zárukou volby stabilního partnera.

Našim zákazníkům nabízíme služby technické podpory s vlastním call centrem, mobilní servisní dílny pro případné opravy mimo náš areál a v neposlední řadě také zakázkový vývoj pro rešení nestandardních požadavků a situací především v oblasti elektroniky.

Proč Adria

Pořízení nového karavanu či obytného vozu není finančně malá ani časově krátkodobá záležitost. Naše zastoupení proto nabízí k prohlédnutí a vyzkoušení širokou skladovou zásobu výrobků Adria. Ukážeme Vám, jak má vypadat kvalitní rozvod vody a odpadů po karavanu, jak jsou Adrie izolované nebo jaké jsou použity zámky a panty u skříněk. Také si můžete ověřit tuhost odlehčených dřevěných dílů a jejich celkové zapracování v moderním a jednoduchém designu interiéru. Díky mnohaletému know-how výroby mají Adrie velmi malou hmotnost, nízko položené těžiště, minimální odpor vzduchu při jízdě a dlouhou trvanlivost, což dokazuje nejen 7-mi letá záruka na nástavbu, ale i řada získaných ocenění.

Továrna Adria Mobil

Nejmodernější továrna na výrobu karavanů v Evropě produkující přes 10.000 jednotek ročně, vlastní vývoj a výrobna nábytku a kompozitních materiálů ve slovinském Podgorje a přes 400 servisních míst nejen v Evropě. To je záruka kvality prémiové značky Adria, která je se svou 50-ti letou tradicí pojmem mezi výrobci karavanů.