Adria Mobil

 

Úvodem

Naše společnost je autorizovaný prodejce a servis karavanů i obytných aut Adria Mobil v Olomouci od roku 2013 a v Praze od roku 2016. Náš cíl je posílit pozici značky Adria na českém trhu ve spolupráci s naším partnerem Adria Karavany Sedlčany, který zde působí již od roku 2009. V současnosti jsou tedy v ČR 2 autorizovaní zástupci Adria s přímým napojením na továrnu ve Slovinsku, naše společnost a výše zmíněný partner.

O naší společnosti

Na trhu působíme od roku 2001 v oblasti služeb výpočetní techniky, auto-elektro servisu a vývoje telemetrického hardware a software. Mezi naše činnosti patří také reklamní výroba a elektromechanické zámečnictví. Naše skupina MICOM CS se 76 stálými zaměstnanci je tak zárukou volby stabilního partnera.

Našim zákazníkům nabízíme služby technické podpory s vlastním call centrem, mobilní servisní dílny pro případné opravy mimo náš areál a v neposlední řadě také zakázkový vývoj pro rešení nestandardních požadavků a situací především v oblasti elektroniky.

Proč Adria

Pořízení nového karavanu či obytného vozu není finančně malá ani časově krátkodobá záležitost. Naše zastoupení proto nabízí k prohlédnutí a vyzkoušení širokou skladovou zásobu výrobků Adria. Ukážeme Vám, jak má vypadat kvalitní rozvod vody a odpadů po karavanu, jak jsou Adrie izolované nebo jaké jsou použity zámky a panty u skříněk. Také si můžete ověřit tuhost odlehčených dřevěných dílů a jejich celkové zapracování v moderním a jednoduchém designu interiéru. Díky mnohaletému know-how výroby mají Adrie velmi malou hmotnost, nízko položené těžiště, minimální odpor vzduchu při jízdě a dlouhou trvanlivost, což dokazuje nejen 7-mi letá záruka na nástavbu, ale i řada získaných ocenění.

Továrna Adria Mobil

Nejmodernější továrna na výrobu karavanů v Evropě produkující přes 10.000 jednotek ročně, vlastní vývoj a výrobna nábytku a kompozitních materiálů ve slovinském Podgorje a přes 400 servisních míst nejen v Evropě. To je záruka kvality prémiové značky Adria, která je se svou 50-ti letou tradicí pojmem mezi výrobci karavanů.

Sezóna 2016

Vybrali jsme pro Vás aktuální novinky slovinského výrobce Adria Mobil pro sezónu 2017, které představují nejlepší poměr kvality a ceny na trhu s karavany a obytnými vozy.

 

Fotogalerie

Uživatel
Aktuality
Kontakty

ADRIA karavany Morava

I.P. Pavlova 126
779 00 Olomouc

doplňky pro karavany:

info@karavany-kempovani.cz

+420 722 657 510

obytné vozy, karavany a půjčovna:

info@adria-karavany.cz, aftersales@adria-karavany.cz

+420 739 920 302
+420 730 898 003